Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar domu na ulicy Batalionów Chłopskich


Dziś nad ranem, prawdopodobnie na skutek podpalenia doszło do pożaru piętrowego domu na ulicy Batalionów Chłopskich. Pożar gasiły trzy zastępy mławskich strażaków. Dom był pustostanem.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego na ulicy Batalionów Chłopskich w Mławie wpłynęło 13 stycznia o godz. 5:03. W działaniach ratowniczo – gaśniczych uczestniczyły trzy zastępy JRG Mława. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na podaniu jednego prądu wody aż do ugaszenia pożaru i przeszukania obiektu z użyciem sprzętu ochrony dróg oddechowych. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol zakładu energetycznego oraz policja, która ustalać będzie przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x