Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wesprzyjmy leczenie Witka Brody


Drodzy Przyjaciele!


Witek Broda uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, jadąc na kolędę i z darami dla Polaków w Naddniestrzu. Cały czas przebywa w szpitalu w Mołdawii. Potrzebne jest wsparcie finansowe na szybkie przewiezienie go do Polski, rehabilitację i doraźną pomoc. Możecie wesprzeć go dokonując wpłaty na konto bankowe (78 1030 0019 0109 8518 0305 5288 (Marta Broda) z dopiskiem „pomoc dla Witka Brody”)

Dear Friends!
Witek Broda was in a serious car accident on route to deliver Christmas gifts to Poles in Transnistria, Moldova. He is currently in a hospital in Moldova. Your financial support is needed to help transport him back home as well as for immediate help and his futher rehabilitation. Please make your contribution to bank account no. PL78103000190109851803055288, Bank Handlowy SA w Warszawie, KOD SWIFT CITIPLPX – (Marta Broda), quoting ‚help for Witek Broda’. Or: PAY PAL https://www.paypal.me/MartaBroda

I wiadomość z ostatniej chwili. Według informacji przekazanej przez Pawła Niedźwiedzkiego Wicekonsul  Ambasady RP w Kiszyniowie konsylium lekarskie, po ocenie stanu zdrowia chorego, wyraziło zgodę na powrót samolotem Witka Brody do Warszawy w dniu dzisiejszym.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x