Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczystości 72. rocznicy mordu na Kalkówce


Tegoroczne uroczystości upamiętniające 72. rocznicę egzekucji naszych rodaków przeprowadzoną w styczniu 1945 r. przez niemieckich żołnierzy odbędą się w niedzielę 15 stycznia. Rozpocznie je o godz. 12 msza św. w kościele pw. Ducha Świętego  w parafii Matki Bożej Królowej Polski. W tym roku organizatorzy zrezygnowali z przemarszu z kościoła na Kalkówkę. W zamian uczestników uroczystości po zakończeniu mszy św. pod pomnik zawiozą, a potem odbiorą przygotowane autokary.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Program uroczystości:

12.00 – Msza Św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski

– przejazd na Kalkówkę

– wystąpienie okolicznościowe

– modlitwa za zmarłych

– złożenie kwiatów, zapalenie zniczy

źródło:UMM

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x