Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye z drugiego na pierwsze. WML poza podium


fot. M.B

W premierowej edycji noworocznego turnieju w Działdowie Oldboye Mława zdobyli tytuł wicemistrzowski. Kolejną odsłonę imprezy nasi gracze potraktowali równie poważnie. Sięgnęli po główne trofeum, dodatkowo Andrzej Karpiński odebrał wyróżnienie indywidualne.

Zawody zorganizowane przez Dariusza Karskiego i Karola Zabłotnego przyciągnęły na start osiem drużyn. Głównie złożonych z miejscowych piłkarzy, ale na starcie stanęli także reprezentanci Polonii Iłowo oraz dwie mławskie ekipy.

WML Mława wywalczył przed rokiem trzecią lokatę. Tym razem nie udało się przebić nawet do półfinału. W trzech meczach zdobyli zaledwie cztery punkty. To okazało się stanowczo za mało – wyżej przebili się iłowianie oraz reprezentanci Jack Daniels, w szeregach których wystąpiło trzech zawodników Mławianki: Marcin Rogoziński, Mateusz Leśniewski oraz Paweł Drzewiecki.

Znacznie lepiej wiodło się Oldboyom. Owszem zaczęli od remisu z działdowskim Dekorglassem, ale potem nie zgubili już żadnego punktu. Eliminacje grupowe skończyli na pierwszym miejscu. Nie zwolnili tempa również fazie pucharowej. Efekt był taki, że poradzili sobie zarówno z Polonią jak  i finałowymi rywalami z Jack Daniels.

Andrzej Karpiński sięgnął z jedenastoma trafieniami po koronę króla strzelców. Pozostałe wyróżnienia indywidualne zgarnęli finałowi konkurenci Oldboyów – Rogoziński (najlepszy piłkarz) i Leśniewski (najlepszy bramkarz).

Podczas zmagań odbyła się zbiórka pieniędzy na potrzeby chorego pięcioletniego Mateusza Miścikowskiego.

Grupa A: Dekorglass Działdowo – Oldboys Mława 3:3, Interplastic Działdowo – Time2Play 2:4, Oldboys Mława – Time2Play 5:0, Dekorglass Działdowo – Interplastic Działdowo 1:1, Interplastic Działdowo – Oldboys Mława 2:7, Dekorglass Działdowo – Time2Play 3:2

Grupa B: WML Mława – Jack&Daniels Działdowo 1:5, Polonia Iłowo – P.U.B. Gralewo 3:0, Jack&Daniels Działdowo – P.U.B. Gralewo 0:0, WML Mława – Polonia Iłowo 2:2, Polonia Iłowo – Jack&Daniels Działdowo 0:0, P.U.B. Gralewo – WML Mława 1:3

Półfinały: Oldboys Mława – Polonia Iłowo 5:4, Jack & Daniels Działdowo – Dekorglass Działdowo 4:0

Mecz o III miejsce: Dekorglass Działdowo – Polonia Iłowo 3:0

Finał: Oldboys Mława – Jack & Daniels Działdowo 6:2

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x