Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy kierownik posterunku w Wieczfni Kościelnej


Od 15 grudnia 2016 roku asp. Mariusz Nowociński objął obowiązki szefa posterunku policji w Wieczfni Kościelnej, swoim zasięgiem obejmującego również gminę Dzierzgowo. Z tej okazji na sesjach rad gmin w Wieczfni Kościelnej i w Dzierzgowie radni i władze gmin przywitały nowego szefa, a jednocześnie dziękując poprzednikowi – Kazimierzowi Wyrodzie, który kierował tym posterunkiem przez ostatnie 14 lat, a był obecny na grudniowych sesjach obu rad.

Aspirant Mariusz Nowociński pracuje w policji 13 lat, w tym w mławskiej komendzie od lat 10. Zna pracę w terenie, ostatnie 6 lat pracował na terenie gminy Strzegowo jako dzielnicowy.

– Moja gmina ma czuć się bezpiecznie. Chcę współpracować ze wszystkimi niezależnie czy są to młodsi czy starsi. Znam problemy terenu, pracowałem na terenie gminy, a wszystkie posterunki razem wspierają się na odprawach wymieniają doświadczenia i wspierają się – mówi nowy na razie jeszcze pełniący obowiązki kierownika posterunku asp Mariusz Nowociński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Z R ..
Gość
Z R ..

Ale jaja ale jaja widze były zomo pan c nadal rozdaje stołki