Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Technokabel z pierwszą przegraną, Elka na czele


Po dwutygodniowej przerwie piłkarze wrócili do rywalizacji w ramach AGG Ligi Szreńsk. Trzecia kolejka przyniosła aż 26 goli, a przede wszystkim zmianę lidera. Na czoło rywalizacji wysforowali się reprezentanci Czarnej Elki.W sobotni wieczór nie dali żadnych szans rywalom z Niebieskiej Iskry. Triumfowali różnicą aż dziewięciu trafień, co i tak stanowi najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać konkurentów. Sytuacji strzeleckich było znacznie więcej. Gdyby wykorzystali wszystkie, mógł paść rekord strzelecki zmagań.

Dotychczasowy przodownik Technokabel rywalizował z Boys Team Szreńsk.  Szybko wyszedł na prowadzenie, ale nie zdało się to na zbyt wiele. Przeciwnicy doprowadzili do wyrównania, a w końcówce pojedynku zadali decydujący cios. Celnym strzałem popisał się Michał Chojnacki.

Premierowy sukces w sezonie zanotowali gracze Asmet Lutocin. Po tym jak przegrali na inaugurację  i oddali mecz walkowerem, po pierwszy komplet punktów sięgnęli w meczu z Boys Szreńsk. Na dodatek urządzili sobie strzelecki popis, zdobywając aż osiem bramek.

W klasyfikacji strzelców nie ma zdecydowanego lidera. Po trzy trafienia na koncie mają Dawid Rembecki z Torpedy Szreńsk oraz dwaj zawodnicy Miączyna: Ariel Dobosz i Szymon Racki.

III kolejka: Torpeda Szreńsk – Przychód 1:5, Niebieska Iskra – Czarna Elka 0:9, Asmet – Boys Szreńsk 8:0, Szreńsk Team – Technokabel 2:1, Miączyn – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500