Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczny weekend. Było dość bezpiecznie, ale …


Policjanci ruchu drogowego podsumowali kolejny długi, świąteczny weekend na drogach pow. mławskiego. Pomimo trudnych warunków drogowych, odnotowano jedynie 4 niegroźne kolizje. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 488 kierujących.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


6 stycznia o godz. 12:15 w Ratowie, gm. Radzanów, patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Corsa. Mirosław B. lat 53 , mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 1,20 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Szreńsku.

Podczas weekendu policjanci ukarali mandatami 103 osoby, w tym 96 kierujących oraz 7 pieszych. Najczęstszymi przewinieniami kierujących podczas świątecznego weekendu była nadmierna prędkość oraz nieużywanie pasów bezpieczeństwa. Wykroczenia pieszych – to przechodzenie przez jezdnię w miejscy niedozwolonym oraz nieużywanie elementów odblaskowych.

Podczas świątecznych działań prewencyjno – kontrolnych, trwających od 23 grudnia 2016 r.  do 8 stycznia 2017 r.,  na drogach powiatu mławskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x