Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osiem psiaków czeka na swoich właścicieli lub na nowy dom


W ciągu ostatnich dwóch tygodni do schroniska w Napierkach trafiło osiem psów. Zwierzęta czekają na właścicieli lub na nowych opiekunów. Podarujmy im dom, a odwdzięczą się miłością.
Pięcioro z nich trafiło do schroniska na początku tego roku. Trójka brązowo-czarnych szczeniąt z jednego miotu – jeden piesek i dwie suczki – została podrzucona na Osiedlu Młodych. Strażnicy miejscy zlokalizowali je 3 stycznia. Tego samego dnia z parkingu przy sklepie Kaufland przy ul. Piłsudskiego zabrali czteroletniego biało-czarno-rudego psa średniej wielkości. Dwa dni później psa w podobnym wieku, potrąconego na ul. Lelewela, ktoś przywiózł do lecznicy dla zwierząt. Stamtąd czworonóg również trafił do schroniska w Napierkach.
Biorąc pod uwagę czas, w którym zwierzęta zostały tam przetransportowane, nie da się wykluczyć, że mogły komuś uciec, przerażone odgłosami noworocznych fajerwerków. Właściciele rozpoznający na zdjęciach swoje pociechy, są proszeni o kontakt ze schroniskiem (tel.: 785 331 365) lub Wydziałem Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Mława (tel. 23 654 33 82, wew. 302). Tam też mogą się zgłaszać osoby zainteresowane adopcją sympatycznych zwierzaków.
Pod koniec zeszłego roku z kolei zlokalizowano i odwieziono do schroniska troje psów. Złapany na ul. Padlewskiego rudo-biały pies ma trzy lata, siedmiomiesięczną suczkę maści srebrnej wilczej zaś strażnicy zabrali spod sklepu Kaufland. Dziesięcioletni czarny mieszaniec błąkał się po osiedlu Krajewo. One także czekają na dom i ludzi, którzy ofiarują im swoje serce.

źródło: UMM

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


fot.: Straż Miejska w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x