Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Honda civic uderzyła w drzewo


Kilka kilometrów przed Strzegowem (od strony Warszawy) mężczyzna jadący Hondą civic, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zniszczone, kierowca jednak nie odniósł obrażeń.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 265 km DK nr 7 za miejscowością Strzegowo wpłynęło 4 stycznia o godzinie 14:41. Do zdarzenia wyjechał zastęp OSP Strzegowo oraz JRG Mława. W momencie przyjazdu jednostek mężczyzna znajdował się poza pojazdem. Zespół ratownictwa medycznego zbadał kierowcę, stwierdzając, że nie zachodzi konieczność jego hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia był również patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Obserwator
Gość
Obserwator

Zero skila, sam fart, patrząc na ten samochód, to kierowca powinien iść na kolanach do Częstochowy…