Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MOSiR wyda 340 tys. na wyposażenie klubu fitness


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wybrał już dostawcę i rodzaj urządzeń do nowego klubu fitness. Wyposażenie kosztować będzie 340 tys. zł. a w salach urządzenia zostaną zamontowane najpóźniej do 17 marca 2017 r.

Miasto w sierpniu 2016  wybudowało za niemal 2,5 mln zł nowe zaplecze szatniowo – sanitarne o powierzchni ok. 500 m kw. Ma się w nim mieścić między innymi ogólnodostępny klub fitness. Od 5 grudnia już rozpoczęły się zajęcia fitness, na razie jednak nie ma wyposażenia siłowni i strefy cardio.

W listopadzie 2016 r. MOSiR ogłosił postępowanie konkursowe na opracowanie koncepcji wyposażenia oraz dostawę i montaż siłowni. Do konkursu przystąpiły cztery firmy z: Elbląga, Blizne Łaszczyńskiego, Iwin k/Wrocławia i Skarżysko – Kamiennej. W przedłożonych koncepcjach badano następujące kryteria:  cenę (5%), ocenę urządzeń pod względem jakościowym i ilościowym (80%) oraz długość gwarancji.

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę Perfect Fitness Service z Elbląga, która zaoferowała urządzenia dobrej jakości, optymalnie zagospodarowujące całą powierzchnię siłowni. Cały zestaw kosztować będzie 340 tys. zł i zostanie zamontowany najpóźniej do 17 marca 2017 r.

Urządzenia strefy aerobowej (cardio) stanowią jednolity zestaw urządzeń pod kątem stylistycznym oraz technologicznym i pochodzą od jednego producenta. Ich okres gwarancji to 24 miesiące.

W wyposażeniu strefy cardio znajdą się takie urządzenia:

– Bieżnia elektryczna Intenza Fitness 550Ti

– urządzenie ekliptyczne Intenza Fitness550ETi

– Rower stacjonarny pionowy Intenza Fitness 550UBi

– Rower stacjonarny poziomy Intenza Fitness 550RBi

– Schody (profesjonalny symulator schodów, nie stepper)  Intenza Fitness 550 Ci

Wyposażenie siłowni to urządzenia serii Mastersport Bio Motion:

– Maszyna na mięśnie odwodziciela uda – BMM13

– Maszyna na mięśnie pośladkowe – BMM20

– Stojak do wyciskania sztangą wolną BML02-Maszyna na mięśnie cztorogłowe uda BMM12

– Maszyna na mięśnie dwugłowe uda BMM11

Maszyna na mięśnie proste brzucha BMM05

– Maszyna na mięśnie klatki piersiowej BMM01

– Maszyna na mięśnie skośne brzucha BMM06

– Maszyna butterfly – klatka piersiowa BMM19

– Maszyna na przywodziciele uda BMM14

-Suwnica Smitha BMM18

– Maszyna brama – przyrząd do rozpiętek BMM16

– Maszyna na grzbiet wyciąg z góry BMM08

– Ława olimpijska prosta BML03

– Ławka uniwersalna regulowana BML01

– Modlitewnik siedząc BML08

– Ławka na mięsnie brzucha BML10

– Ławka na prostowniki grzbietu BML11

– Stojak dwustronny pod sztangi z obciążeniem stałym

– Zestaw sztang prostych

Zestaw worków typu Sand Bag

-Zestaw kul typu Kettlebell wraz ze stojakiem

– Podłoga ochronna

– Talerze olimpijskie

– Zestaw sztangielek – zestaw 10 par w gradacji ciężaru

– Zestaw sztangielek 5kg-35kg wraz ze stojakiem

– Gryfy proste i łamane, młotkowe francuskie, olimpijskie, stojaki i zaciski na sztangi.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Marek
Gość
Marek

Nie mozna wciąż brnąc w koszta. Jezeli dwa prywatne fitness kluby w Mławie są zdolne do samodzielnego utrzymania i zatrudniania pracownikow, nie widzę powodu aby miejski klub fitness miał byc utrzymywany z podatkow. Chyba, ze bedzie za darmo. Teraz kłaniają się umiejętności menadżerskie i Pan Dyrektor MOSIR ma się okazać wreszcie na tyle skuteczny aby temu zadaniu sprostać. To nie jest basen z którym sobie kompletnie nie radzi. Pan Burmistrz natomiast, powtarzający wciąż jak bardzo dba o dobro Mieszkancow powinien Go z tego ROZLICZYĆ!

miglanc
Gość
miglanc

oczywiście to 100 razy lepsze jak służbowe volwo starosty i kierowca .

pani zima
Gość
pani zima

Lepszy klub fitness z kasy miasta niż służbowy samochód marki volvo i kierowca na pensji.

Ostry
Gość
Ostry

Kolejny nieuzytek na ktory trzeba bedzie dokladac. Lepiej bieżnie lekkoatletyczno by zrobili. Takie miasto a żużel z PRL-u wokół boiska.Dzieciaki z akademi trzeba wozic 10km do Wieczfni zeby mogly potrenowac na tartanie. Wstyd.

Marek
Gość
Marek

Mam nadzieje, ze ten przybytek bedzie oceniany przez Pana Burmistrza na podstawie wyniku finansowego. Trudno sobie wyobrazic, ze przy sprawnie działajacych F.K. w Mławie do tego będziemy jako Miszkancy-Podatnicy DOPŁACAĆ. Wlasnie….jaki jest efekt finansowy po pierwszych tygodniach jego funkcjonowania? Ile zajęć jest prowadzonych prżez TRZECH INSTRUKTORÓW?

lolek
Gość
lolek

A sztucznego lodowiska jak nie było, tak nie ma.