Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Liga już bez Oldboyów. Stupsk na czele


Oldboye wycofali się z dalszych rozgrywek Gminnej Ligi w Stupsku. Zespół, któremu kapitanuje Stanisław Zalewski zdecydował się na taki kroku po rozegraniu zaledwie czterech spotkań. Po raz ostatni wybiegli na parkiet w hali w Morawach tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W rywalizacji z Amigo Konopki zdekompletowani Oldboye nie byli w stanie podjąć skutecznej walki. Gra w pięcioosobowym składzie sprawiła, że w końcówce meczu stracili kilka goli. Jednak konkurenci nie dopisali sobie punktów – wszystkie wyniki wycofującego się zespołu zostały anulowane.

Jedno ze spotkań czwartej serii nie zostało rozegrane.  Konfrontacja OSP z My tu tylko sprzątamy (drużyna złożona z gimnazjalistów) została przełożona na inny termin. W pozostałych meczach Młodzicy przegrali z obrońcami tytułu, Konopianką 5:6. Natomiast Stupsk pokonał w najskromniejszym z możliwych rozmiarów Gang Świeżaka. O sukcesie lidera przesądziło trafienie Wojciecha Zadrożnego.

Kolejna runda zostanie rozegrana w piątek 13 stycznia. Oto harmonogram gier: Konopianka – Gang Świeżaka, Stupsk – My Tu tylko Sprzątamy, Młodzicy – Amigo Konopki, Wola Szydłowska – OSP Stupsk.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x