Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

Dwie osoby zatrzymane. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Mława zatrzymali dwie osoby, które w należących do nich mieszkaniach uprawiali konopie indyjskie. Podczas przeszukań zamieszkiwanych przez nich pomieszczeń policjanci znaleźli 50 roślin konopi indyjskich oraz około 1576 gramów marihuany.

Jolanta Karpińska podziękowania


Wczoraj mławscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę i 24-letnią kobietę, mieszkańców powiatu mławskiego, którzy w mieszkaniach do nich należących uprawiali konopie indyjskie. Funkcjonariusze znaleźli tam 50 roślin konopi indyjskich o różnych fazach wzrostu oraz około 1576 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Łączna wartość rynkowa ujawnionych narkotyków to blisko sto trzydzieści cztery tysiące złotych. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za nielegalną uprawę konopi z której można uzyskać znaczne ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności a za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozi 5 lat.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500