Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie osoby zatrzymane. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Mława zatrzymali dwie osoby, które w należących do nich mieszkaniach uprawiali konopie indyjskie. Podczas przeszukań zamieszkiwanych przez nich pomieszczeń policjanci znaleźli 50 roślin konopi indyjskich oraz około 1576 gramów marihuany.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Wczoraj mławscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę i 24-letnią kobietę, mieszkańców powiatu mławskiego, którzy w mieszkaniach do nich należących uprawiali konopie indyjskie. Funkcjonariusze znaleźli tam 50 roślin konopi indyjskich o różnych fazach wzrostu oraz około 1576 gramów środków odurzających w postaci marihuany. Łączna wartość rynkowa ujawnionych narkotyków to blisko sto trzydzieści cztery tysiące złotych. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za nielegalną uprawę konopi z której można uzyskać znaczne ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności a za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozi 5 lat.

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x