Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prestiżowa nagroda dla Miro Kępińskiego


Ogromny sukces pochodzącego z Mławy kompozytora. Ścieżka dźwiękowa Miro Kępińskiego do filmu „The Wounds We Cannot See”  została uznana za najlepszą na Festiwalu Filmowym w Los Angeles. Muzyka skomponowana do wspomnianego filmu otrzymała też wyróżnienia na dwóch kolejnych festiwalach: „Hollywood International Independent Documentary Awards” oraz „Hollywood International Moving Pictures Film Festival”.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


The Wounds We Cannot See to amerykański dokument w reżyserii Alexandra Freeman’a. Został zakwalifikowany do festiwalu filmowego w Los Angeles – Long Beach Indie International Film, Media and Music Festival, gdzie zdobył główną nagrodę w kategorii Najlepszego Pełnometrażowego Filmu Dokumentalnego.

Miro Kępiński jest pochodzącym z Mławy kompozytorem muzyki filmowej i telewizyjnej, producentem i performerem. Współpracuje z uznanymi producentami i muzykami z całego świata np: Maor Appelbaum (Faith No More, YES, Limp Bizkit).

W maju ubiegłego roku Miro Kępiński gościł w Mławie, gdzie wystąpił w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w koncercie „Modern Film Music”.

Zdobytymi obecnie nagrodami artysta pochwalił się na swojej oficjalnej stronie: http://mirokepinskimusic.com/

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Znajomy
Znajomy
4 lata temu

Gratuluję i pozdrawiam serdecznie

muszka
muszka
4 lata temu

Super! Gratulacje 🙂

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Dołączam do gratulacji dla Mira Kępińskiego.
Są wśród nas i takie talenty, z których Mława powinna być dumna,

adam
adam
4 lata temu

Gratulacje

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x