Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kalendarz „Mława w obrazach Wojciecha Rutkowskiego” w MDK


Od  stycznia tego roku do mieszkańców Mławy trafiać będzie kalendarz na rok 2017 z reprodukcjami obrazów Mławy i okolic, malowanych przez mieszkającego od kilkunastu lat w Mławie artystę malarza Wojciecha Rutkowskiego.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Przy okazji promocji tego kalendarza w Galerii FOYER 3 stycznia o godzinie 18 – tej odbyło się spotkanie z artystą. Wojciech Rytkowski, krótko opowiedział o pomyśle i historii powstawania kalendarza. W dniu promocji pierwsze egzemplarze kalendarza podpisywane były przez autora. Kalendarz można nabywać w MDK od 4 stycznia.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x