Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto zatrzyma liderów? Czas na bezpośredni pojedynek


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Piłkarze Marco i Nettera zachowali miano niepokonanych w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. To może się zmienić dopiero w czwartek 12 stycznia. Dojdzie do bezpośredniego starcia dwóch najlepszych zespołów rozgrywek.

Tuż przed  świętami Bożego Narodzenia liderzy sięgnęli zgodnie po komplet punktów. Łatwiejszą, przynajmniej jeśli chodzi o rezultat, przeprawę mieli reprezentanci Nettera. Pokonali konkurentów  różnicą trzech trafień.

Sparcie nie pomogły celne strzały Krzysztofa Wieczorka i Daniela Kaczerskiego. Wicelider odpowiedział pięcioma bramkami. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Tomasz Gralewicz, po razie Maciej Jeziorski, Bartosz Wiśniewski oraz Piotr Łukasik.

Prowadzące w tabeli Marco walczyło z Zielonym Miastem. Konkurencyjni obrońcy próbowali pilnować Krzysztofa Stępkę, ale zapomnieli o pozostałych kolegach z zespołu. Efekt był taki, że przegrali 2:4 po tym jak skutecznymi uderzeniami popisali się Zbigniew Bukowski, Kamil Mól, Radosław Falkowski oraz wspomniany Stępka. Zielone Miasto odpowiedziało za sprawą Karola Rychlewskiego i Szymona Chmielewskiego.

Ostatnia tegoroczna kolejka nie była udana dla debiutantów. Straż Pożarna poległa 2:5 z Oldboyami, dla których po dwa gole strzelili Mariusz Walczak i Krzysztof Butryn. Piątego dorzucił Artur Cybulski. Dla pokonanych trafili Michał Lubowidzki i Patryk Szempliński. EU LGC został rozgromiony aż 6:1 przez Jokera. Honor pierwszoroczniaków uratował Bartosz Tyszka, dla zwycięzców gole strzelili Zbigniew Krystkiewicz (2), Dawid Barciński, Jarosław Krystkiewicz oraz jego imiennik Rykowski.

W ostatnim pojedynku Fantazja ograła Easy Net. Nie pomogły dwa celne strzały Michała Krysztofiaka, konkurenci odpowiedzieli za sprawą Krzysztofa Dąbrowskiego (dwa gole), Radosława Staszkiewicza, Adama Kawczyńskiego i Pawła Rudnickiego.

Piłkarze wrócą do rywalizacji w czwartek 12 stycznia. W piątej kolejce dojdzie do rywalizacji Easy Net-u  ze Strażą Pożarną, EU LGC z Fantazją, Nettera z Marco, Oldboyów ze Spartą oraz Jokera z Zielonym Miastem.

W klasyfikacji strzelców przewodzi Zbigniew Krystkiewicz z Jokera. Ma na koncie już czternaście trafień. Po osiem zdobyli Krzysztof Stępka z Marco i Mariusz Walczak z Oldboyów.

V kolejka (12 stycznia): Easy Net – Straż Pożarna, EU LGC  – Fantazja, Netter – Marco, Oldboy – Sparta, Joker – Zielone Miasto

 V kolejka (22 grudnia): Sparta – Netter 2:5, Fantazja – Easy Net 5:2, Straż Pożarna – Oldboy 2:5, EU LGC – Joker 1:6, Marco – Zielone Miasto 4:2

Tabela

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x