Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Spłonął Peugeot


W nocy 1 stycznia na jednej z ulic w Strzegowie całkowicie spłonął samochód osobowy Peugeot.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło 1 stycznia o godzinie 0:24.  W działaniach uczestniczyła jednostka OSP Strzegowo, na miejsce również zadysponowany został zastęp JRG Mława.

Działania straży polegały na podaniu piany ciężkiej na płonącą komorę silnika. W tym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych –  podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x