Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sylwestrowe fajerwerki na mławskim niebie


Urząd miasta od kilku już lat nie organizuje miejskiego Sylwestra pod ratuszem. Nie przeszkadzało to jednak kilkudziesięciu młodym mieszkańcom miasta, którzy przyszli pod ratusz  hucznie pożegnać Stary Rok i powitać Nowy. W kilkunastu punktach Starego Rynku w niebo poszybowały barwne race i taka kanonada trwała kilkanaście minut. Oczywiście, takie ognie pojawiły się na niebie nie tylko w centrum Mławy, ale również w wielu innych punktach miasta.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Ewa
Gość
Ewa

Biedne zwierzęta. Kiedy to się skończy?

zzz
Gość
zzz

żeby chociaż jeszcze posprzątali po sobie, bo taki śmietnik został w centrum że szkoda gadać……

koko
Gość
koko

A podobno ludzie mało zarabiają… dziwne zjawisko

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Koko, na jakim świecie Ty żyjesz?
Wszędzie, na całym świecie ludzie się tego dnia bawią i cieszą czy w ten sposób czy w inny.
Ci co mało zarabiają i ich nie stać na fajerwerki, to ich nie kupują i tylko oglądają, a ci, których stać kupują i dają innym pokaz, czy to jest złe?
Szczęśliwego Nowego 2017 roku 🙂

el chapo
Gość
el chapo

świzdu gwizdu 200 zł poszło w piz..

koko
Gość
koko

W realnym. Czy bronię komukolwiek zabawy? Dla mnie to niektórzy mogą banknoty używać zamiast papieru toaletowego. Śmieszne jest tylko późniejsze marudzenie jak to mało pieniążków się dostaje za ciężką pracę kiedy ot na pstryknięcie palcem dziesiątki, setki czy nawet tysiące idą w kilka sekund w powietrze.