Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sylwestrowe fajerwerki na mławskim niebie


Urząd miasta od kilku już lat nie organizuje miejskiego Sylwestra pod ratuszem. Nie przeszkadzało to jednak kilkudziesięciu młodym mieszkańcom miasta, którzy przyszli pod ratusz  hucznie pożegnać Stary Rok i powitać Nowy. W kilkunastu punktach Starego Rynku w niebo poszybowały barwne race i taka kanonada trwała kilkanaście minut. Oczywiście, takie ognie pojawiły się na niebie nie tylko w centrum Mławy, ale również w wielu innych punktach miasta.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
4 lata temu

Biedne zwierzęta. Kiedy to się skończy?

zzz
zzz
4 lata temu

żeby chociaż jeszcze posprzątali po sobie, bo taki śmietnik został w centrum że szkoda gadać……

koko
koko
4 lata temu

A podobno ludzie mało zarabiają… dziwne zjawisko

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  koko

Koko, na jakim świecie Ty żyjesz?
Wszędzie, na całym świecie ludzie się tego dnia bawią i cieszą czy w ten sposób czy w inny.
Ci co mało zarabiają i ich nie stać na fajerwerki, to ich nie kupują i tylko oglądają, a ci, których stać kupują i dają innym pokaz, czy to jest złe?
Szczęśliwego Nowego 2017 roku 🙂

el chapo
el chapo
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

świzdu gwizdu 200 zł poszło w piz..

koko
koko
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

W realnym. Czy bronię komukolwiek zabawy? Dla mnie to niektórzy mogą banknoty używać zamiast papieru toaletowego. Śmieszne jest tylko późniejsze marudzenie jak to mało pieniążków się dostaje za ciężką pracę kiedy ot na pstryknięcie palcem dziesiątki, setki czy nawet tysiące idą w kilka sekund w powietrze.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x