Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tlenek węgla w bloku na Ordona


Wczoraj w godzinach wieczornych strażacy interweniowali w bloku mieszkalnym na ulicy Ordona. W jednym z lokali mieszkalnych alarm podniosła zainstalowana tam czujka tlenku węgla. Nikt z mieszkańców nie uległ zatruciu.


– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 29 grudnia o godz. 19:51. W budynku wielorodzinnym na ulicy Ordona w Mławie, w lokalu na II piętrze uruchomiła się czujka tlenku węgla. W lokalu tym przebywały dwie osoby, żadna z nich nie została poszkodowana. Do działań ratowniczych zadysponowano trzy zastępy JGR Mława. Jeszcze przed przyjazdem straży, mieszkańcy lokalu otworzyli okna w celu wietrzenia pomieszczeń. Działania straży polegały na sprawdzeniu czy osoby nie zostały poszkodowane, przemieszczeniu pomieszczeń i  zbadaniu czujnikiem stężenia tlenku węgla. Miernik wykazał, że tlenek węgla znajdował się w powietrzu. Po przewietrzeniu pomieszczeń, strażacy sprawdzili budynek pod kątem obecności  tlenku węgla w powietrzu. Prawdopodobną przyczyną mógł być użytkowany piecyk grzewczy, zakazano jego\ użytkowania do czasu wykonania przeglądu. Na miejscu obecna była policja oraz przedstawiciel TBS w Mławie- podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x