Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tlenek węgla w bloku na Ordona


Wczoraj w godzinach wieczornych strażacy interweniowali w bloku mieszkalnym na ulicy Ordona. W jednym z lokali mieszkalnych alarm podniosła zainstalowana tam czujka tlenku węgla. Nikt z mieszkańców nie uległ zatruciu.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 29 grudnia o godz. 19:51. W budynku wielorodzinnym na ulicy Ordona w Mławie, w lokalu na II piętrze uruchomiła się czujka tlenku węgla. W lokalu tym przebywały dwie osoby, żadna z nich nie została poszkodowana. Do działań ratowniczych zadysponowano trzy zastępy JGR Mława. Jeszcze przed przyjazdem straży, mieszkańcy lokalu otworzyli okna w celu wietrzenia pomieszczeń. Działania straży polegały na sprawdzeniu czy osoby nie zostały poszkodowane, przemieszczeniu pomieszczeń i  zbadaniu czujnikiem stężenia tlenku węgla. Miernik wykazał, że tlenek węgla znajdował się w powietrzu. Po przewietrzeniu pomieszczeń, strażacy sprawdzili budynek pod kątem obecności  tlenku węgla w powietrzu. Prawdopodobną przyczyną mógł być użytkowany piecyk grzewczy, zakazano jego\ użytkowania do czasu wykonania przeglądu. Na miejscu obecna była policja oraz przedstawiciel TBS w Mławie- podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz