Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar sklepu meblowego na Brukowej


Wczoraj wieczorem trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar dachu sklepu meblowego na ulicy Brukowej.


– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 29 grudnia o godzinie 17:45. Do działań ratowniczo – gaśniczych zadysponowane zostały trzy zastępy JRG, w tym jeden zastęp w wozie z podnośnikiem hydraulicznym.  Na miejscu zdarzenia okazało się, że zapaliła się drewniana konstrukcja dachu w pobliżu komina. Działania straży polegały na wygaszeniu pieca grzewczego, wejściu na dach i podania prądu wody w natarciu w celu ugaszenia pożaru. Dogaszanie pożaru wymagało rozebrania części konstrukcji dachowej przy użyciu pilarki spalinowej. Strażacy usunęli również zadymienie uratowanych pomieszczeń. Nie było osób poszkodowanych na skutek pożaru.  Na miejscu zdarzenia obecny był też patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x