Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nagrody dla najlepszych sportowców gminy Wieczfnia Kościelna


od lewej: Natalia Sadowska, Tadeusz Sieński, Jan Warecki


Rada Gminy Wieczfnia Kościelna na ostatnim w tym roku posiedzeniu podjęła uchwałę w sprawie przyznania nagród za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w roku 2016.

Kandydatów do tego zaszczytnego wyróżnienia przedstawił wójt Jan Warecki. Wśród tych, którzy w mijającym roku odnieśli największe sukcesy sportowe znalazły się dwie drużyny, oraz troje sportowców indywidualnych.

Nagrodę w wysokości 4000 zł otrzymała drużyna juniorów młodszych rocznika 1999 GLKS Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna za zajęcie II miejsca w rozgrywkach I Ligi Juniorów Młodszych U-17 w Okręgu Ciechanowsko – Ostrołęckim związku piłki nożnej sezon 2015/2016. W skład drużyny wchodzą zawodnicy:

Adrian Sodoma

Krystian Krawczyk

Paweł Kaczerski

Łukasz Olbert

Dawid Sarnowski

Dawid Sęk

Michał Dąbkowski

Henryk Krajewski

Szymon Zakrzewski

Wiktor Żuławnik

Karol Kołakowski

Sebastian Krajewski

Dominik Orłowski

Jakub Świontkowski

Maciej Jędrzejewski

Hubert Łąkowski

Kolejna nagroda drużynowa przypadła drużynie piłki nożnej Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego – chłopcy. Wysokość nagrody 600 zł. Tu oprócz niżej wymienionych zawodników w skład zwycięskiej drużyny wchodzi część zawodników GLKS Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna, którzy już zostali wymienieni wśród nagrodzonych pierwszą nagrodą. Nagrodzeni:

Patryk Materski

Piotr Chmieliński

Alan Żbikowski

Za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce (pchnięcie kulą i 200 m) nagrodę w wysokości 400 zł otrzymał Bartosz Półkoszek.

Za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce nagrodę w wysokości 300 zł otrzymała Paulina Tyl.

Wśród nagrodzonych znalazła się również Natalia Sadowska, aktualna Mistrzyni Świata Kobiet w warcabach 100 – polowych. Otrzymała nagrodę w wysokości 1800 zł.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x