Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Lipowianie zgarnęli puchar swojego wójta


Na hali w Lipowcu Kościelnym rozegrano siatkarski turniej o puchar wójta gminy. Do rywalizacji miało przystąpić pięć zespołów, ale ostatecznie liczba uczestników stopniała do zaledwie trzech. Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci pierwszej ekipy miejscowego Startu.

KSP Mława nabór

Trudne warunki atmosferyczne sprawiły, że do zawodów nie przystąpili zawodnicy z Ciechanowa i Kozłowa. Gospodarze wykorzystali te nieobecności, sięgając po główne trofeum. W pierwszym meczu pokonali w derbowym starciu Start II 3:0. Nie stracili seta także w konfrontacji z Dre-Marem Żuromin.

Tytuł wicemistrzowski przypadł żurominianom. Druga ekipa z Lipowca Kościelnego walczyła dzielnie, ale ostatecznie okazała się gorsza od rywali. O sukcesie gości przesądził dopiero tie-break.

Na turnieju nie zabrakło nagród indywidualnych. MVP turnieju uznano Łukasza Cichockiego, natomiast za najlepszego libero uznano Mateusza Łukaszewskiego, za najlepszego przyjmującego Bartosza Sobczyka, za najlepszego środkowego Pawła Grąckiego, za najlepszego atakującego Tomasza Grąckiego i za najlepszego rozgrywającego Mateusza Grzywińskiego.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz