Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lipowianie zgarnęli puchar swojego wójta


Na hali w Lipowcu Kościelnym rozegrano siatkarski turniej o puchar wójta gminy. Do rywalizacji miało przystąpić pięć zespołów, ale ostatecznie liczba uczestników stopniała do zaledwie trzech. Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci pierwszej ekipy miejscowego Startu.


Trudne warunki atmosferyczne sprawiły, że do zawodów nie przystąpili zawodnicy z Ciechanowa i Kozłowa. Gospodarze wykorzystali te nieobecności, sięgając po główne trofeum. W pierwszym meczu pokonali w derbowym starciu Start II 3:0. Nie stracili seta także w konfrontacji z Dre-Marem Żuromin.

Tytuł wicemistrzowski przypadł żurominianom. Druga ekipa z Lipowca Kościelnego walczyła dzielnie, ale ostatecznie okazała się gorsza od rywali. O sukcesie gości przesądził dopiero tie-break.

Na turnieju nie zabrakło nagród indywidualnych. MVP turnieju uznano Łukasza Cichockiego, natomiast za najlepszego libero uznano Mateusza Łukaszewskiego, za najlepszego przyjmującego Bartosza Sobczyka, za najlepszego środkowego Pawła Grąckiego, za najlepszego atakującego Tomasza Grąckiego i za najlepszego rozgrywającego Mateusza Grzywińskiego.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x