Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Silny wiatr łamie drzewa i odrywa gałęzie


Święta Bożego Narodzenia dla straży pożarnej minęły dość spokojnie. Dopiero drugiego dnia w godzinach popołudniowych i wieczornych silny wiatr spowodował konieczność wyjazdu strażaków do kilkunastu zdarzeń.


– W dziewięciu przypadkach wyjeżdżaliśmy do zdarzeń związanych z oderwanymi konarami drzew. W miejscowości Uniszki Cegielnia na skutek zerwania przez silny wiatr linii energetycznej doszło do pożaru,w którym  spaleniu uległy trzy sosny. Wiatr zerwał też dach na budynku gospodarczym w miejscowości Sławogóra Stara – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x