Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Silny wiatr łamie drzewa i odrywa gałęzie


Święta Bożego Narodzenia dla straży pożarnej minęły dość spokojnie. Dopiero drugiego dnia w godzinach popołudniowych i wieczornych silny wiatr spowodował konieczność wyjazdu strażaków do kilkunastu zdarzeń.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– W dziewięciu przypadkach wyjeżdżaliśmy do zdarzeń związanych z oderwanymi konarami drzew. W miejscowości Uniszki Cegielnia na skutek zerwania przez silny wiatr linii energetycznej doszło do pożaru,w którym  spaleniu uległy trzy sosny. Wiatr zerwał też dach na budynku gospodarczym w miejscowości Sławogóra Stara – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500