Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lider wypadł poza podium. Trójka na czele


Siatkarze De Luxe Team ponieśli pierwszą porażkę w tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Przegrana z Trójką miała duży wpływ na kształt klasyfikacji generalnej. Mławianie wypadli poza podium.


Na pierwszą lokatę przebili się pogromcy dotychczasowego lidera. O premierowych setach bezpośredniej konfrontacji dwóch czołowych ekip ligi nie warto nawet wspominać. De Luxe Team nie zdołał w żadnej z nich przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Emocje pojawiły się dopiero w trzeciej odsłonie. De Luxe próbował jeszcze odmienić losy spotkania, ale zryw okazał się daremny. Trójka nie wypuściła z rąk okazji na zdobycie kompletu punktów. Z kłopotami, ale zwyciężyła ostatecznie 25:23.

Trójka przebiła się na czoło stawki, ale konkurenci nie odpuszczają. Mocno naciska szczególnie TS Relaks, który przed sezonem przeszedł rewolucję kadrową. Do zespołu dołączyli m.in. Michał Aleksiejuk, Kacper Kuciński i Dominik Sadowski. Przyniosło to pożądane efekt, odmieniony zespół pokonując Technokabel odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Jest gorszy od Trójki jedynie w tzw. „małych punktach”.

Jedno z zaplanowanych spotkań czwartej kolejki nie doszło do skutku. Żuromiński Dre-Mar nie miał wystarczającej liczby zawodników do rozegrania pojedynku z Kozłowem. Obrońcy tytułu mistrzowskiego musieli oddać mecz bez walki.

Piątka kolejka zostanie rozegrana w środę 11 stycznia. Oto zestaw par: Transmik – Technokabel, TS Relaks – Dre Mar Żuromin, Kozłowo – Trójka. Pauzować będzie ekipa  De Luxe Team.

IV kolejka: Trójka – De Luxe Team 3:0 (17, 18, 23), Dre-Mar Żuromin – Kurier Ekspres Kozłowo 0:3 – walkower, Technokabel – TS Relaks 0:3 (-19, -18, -18), Transmik – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x