Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Lider wypadł poza podium. Trójka na czele


Siatkarze De Luxe Team ponieśli pierwszą porażkę w tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Przegrana z Trójką miała duży wpływ na kształt klasyfikacji generalnej. Mławianie wypadli poza podium.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Na pierwszą lokatę przebili się pogromcy dotychczasowego lidera. O premierowych setach bezpośredniej konfrontacji dwóch czołowych ekip ligi nie warto nawet wspominać. De Luxe Team nie zdołał w żadnej z nich przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Emocje pojawiły się dopiero w trzeciej odsłonie. De Luxe próbował jeszcze odmienić losy spotkania, ale zryw okazał się daremny. Trójka nie wypuściła z rąk okazji na zdobycie kompletu punktów. Z kłopotami, ale zwyciężyła ostatecznie 25:23.

Trójka przebiła się na czoło stawki, ale konkurenci nie odpuszczają. Mocno naciska szczególnie TS Relaks, który przed sezonem przeszedł rewolucję kadrową. Do zespołu dołączyli m.in. Michał Aleksiejuk, Kacper Kuciński i Dominik Sadowski. Przyniosło to pożądane efekt, odmieniony zespół pokonując Technokabel odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Jest gorszy od Trójki jedynie w tzw. „małych punktach”.

Jedno z zaplanowanych spotkań czwartej kolejki nie doszło do skutku. Żuromiński Dre-Mar nie miał wystarczającej liczby zawodników do rozegrania pojedynku z Kozłowem. Obrońcy tytułu mistrzowskiego musieli oddać mecz bez walki.

Piątka kolejka zostanie rozegrana w środę 11 stycznia. Oto zestaw par: Transmik – Technokabel, TS Relaks – Dre Mar Żuromin, Kozłowo – Trójka. Pauzować będzie ekipa  De Luxe Team.

IV kolejka: Trójka – De Luxe Team 3:0 (17, 18, 23), Dre-Mar Żuromin – Kurier Ekspres Kozłowo 0:3 – walkower, Technokabel – TS Relaks 0:3 (-19, -18, -18), Transmik – pauza

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500