Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Święty Mikołaj już rozdaje prezenty


Święty Mikołaj dotarł już do Mławy. Na pewno pojawił się na spotkaniu choinkowym, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w Klubie Aktywności Społecznej.  

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Młodzi artyści uczestniczący w pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przedstawili przedstawienie artystyczne wprowadzające wszystkich uczestników w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Do mławian trafiło 55 paczek dla dzieci, przygotowanych ze środków własnych miasta. Święty Mikołaj rozdawał także pluszaki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci i rodziców.

źródło: MOPS Mława

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500