Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Święty Mikołaj już rozdaje prezenty


Święty Mikołaj dotarł już do Mławy. Na pewno pojawił się na spotkaniu choinkowym, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w Klubie Aktywności Społecznej.  

KSP Mława nabór

Młodzi artyści uczestniczący w pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przedstawili przedstawienie artystyczne wprowadzające wszystkich uczestników w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Do mławian trafiło 55 paczek dla dzieci, przygotowanych ze środków własnych miasta. Święty Mikołaj rozdawał także pluszaki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci i rodziców.

źródło: MOPS Mława

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz