Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Święty Mikołaj już rozdaje prezenty


Święty Mikołaj dotarł już do Mławy. Na pewno pojawił się na spotkaniu choinkowym, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w Klubie Aktywności Społecznej.  

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


Młodzi artyści uczestniczący w pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przedstawili przedstawienie artystyczne wprowadzające wszystkich uczestników w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Do mławian trafiło 55 paczek dla dzieci, przygotowanych ze środków własnych miasta. Święty Mikołaj rozdawał także pluszaki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci i rodziców.

źródło: MOPS Mława

oprac. red

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500