Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spotkanie opłatkowe PiS w Mławie


19 grudnia członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się, by jak co roku podzielić się opłatkiem i złożyć sobie bożonarodzeniowe życzenia. O religijnym wymiarze wigilii przypomniał zebranym ks. Ryszard Kamiński proboszcz parafii pw. Św. Stanisława BM w Mławie.  

KSP Mława nabór

Życzenia złożyli również obecni na spotkaniu parlamentarzyści poseł Anna Cicholska i senator Jan Maria Jackowski. Mimo świątecznej atmosfery było również o tematach poważnych. Pani poseł opowiedziała zebranym  o sytuacji w sejmie oraz o zorganizowanym w Mławie spotkaniu z wiceminister rolnictwa Ewą Lech, poświęconemu głównie problemom z fermami drobiu. Tradycyjnie zebrani podzielili się opłatkiem, a przy wspólnym stole był czas na rozmowy i kolędowanie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

18 - liczba komentarzy w artykule "Spotkanie opłatkowe PiS w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
COMEBACK
Gość

Komentarze niestety,banalne…

bumbum
Gość

a czemu wycieliście Jurka Rakowskiego? Co za portal!

Kris
Gość

dobrze zrobili

Zenek
Gość

A komu on tam potrzebny?On nie należy do PIS.

JFK
Gość

A to był?

kurant
Gość

coś nie widział? toć yo

ann
Gość

Mdli mnie

Piki
Gość

Jak na władzę to te kilkanaście osób to jakoś mało… Widać że już się kończą… Wolność mediów… Wolność ludzi… Dość pisUARÓW

Ktoś...
Gość

Panie SK, chyba czas się przyznać do swoich poczynań i sympatii politycznych, niech ludziska nie żyją w niewiedzy., a Pani Cicholska też się może odwrócić ze względu na Pana niekonsekwencję.

wpDiscuz