Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie opłatkowe grupy „Pozytywnie zakręceni”


Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia osoby niepełnosprawne z grupy „Pozytywnie zakręceni” spotkały się przy wspólnym, świątecznym stole. 


21 grudnia w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie przybyłych wolontariuszy i gości, w tym burmistrza Sławomira Kowalewskiego, przywitała dyrektor MOPS Dorota Kaczorek – Magdalińska.

„Pozytywnie zakręceni” to grupa bardzo aktywnie działająca przy mławskim ośrodku pomocy społecznej, włączająca się różnorodne działania profilaktyczne i pomocowe, znana również z tego, że wśród jej członków są osoby bardzo utalentowane muzycznie. Tak więc i na takim spotkaniu nie zabrakło poezji i śpiewu. Świąteczną atmosferę wytworzyły recytowane wiersze o tematyce bożonarodzeniowej autorstwa Kamila Cypriana Norwida, Marka Grechuty i o. Stanisława Czarnowskiego. Były też dobre i serdeczne życzenia, a potem wspólne rozmowy przy herbacie i ciastku.

źródło i foto: MOPS Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x