Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Spotkanie opłatkowe grupy „Pozytywnie zakręceni”


Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia osoby niepełnosprawne z grupy „Pozytywnie zakręceni” spotkały się przy wspólnym, świątecznym stole. 

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


21 grudnia w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie przybyłych wolontariuszy i gości, w tym burmistrza Sławomira Kowalewskiego, przywitała dyrektor MOPS Dorota Kaczorek – Magdalińska.

„Pozytywnie zakręceni” to grupa bardzo aktywnie działająca przy mławskim ośrodku pomocy społecznej, włączająca się różnorodne działania profilaktyczne i pomocowe, znana również z tego, że wśród jej członków są osoby bardzo utalentowane muzycznie. Tak więc i na takim spotkaniu nie zabrakło poezji i śpiewu. Świąteczną atmosferę wytworzyły recytowane wiersze o tematyce bożonarodzeniowej autorstwa Kamila Cypriana Norwida, Marka Grechuty i o. Stanisława Czarnowskiego. Były też dobre i serdeczne życzenia, a potem wspólne rozmowy przy herbacie i ciastku.

źródło i foto: MOPS Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500