Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spotkanie opłatkowe grupy „Pozytywnie zakręceni”


Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia osoby niepełnosprawne z grupy „Pozytywnie zakręceni” spotkały się przy wspólnym, świątecznym stole. 

KSP Mława nabór

21 grudnia w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie przybyłych wolontariuszy i gości, w tym burmistrza Sławomira Kowalewskiego, przywitała dyrektor MOPS Dorota Kaczorek – Magdalińska.

„Pozytywnie zakręceni” to grupa bardzo aktywnie działająca przy mławskim ośrodku pomocy społecznej, włączająca się różnorodne działania profilaktyczne i pomocowe, znana również z tego, że wśród jej członków są osoby bardzo utalentowane muzycznie. Tak więc i na takim spotkaniu nie zabrakło poezji i śpiewu. Świąteczną atmosferę wytworzyły recytowane wiersze o tematyce bożonarodzeniowej autorstwa Kamila Cypriana Norwida, Marka Grechuty i o. Stanisława Czarnowskiego. Były też dobre i serdeczne życzenia, a potem wspólne rozmowy przy herbacie i ciastku.

źródło i foto: MOPS Mława

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz