Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP nr 7. W podziękowaniu za Szlachetną Paczkę


Jak co  roku Szkoła Podstawowa nr 7 uczestniczyła w akcji Szlachetna Paczka. Placówka ufundowała aż cztery paczki dla potrzebujących rodzin. Było to możliwe dzięki włączeniu do wspólnej zbiórki nie tylko uczniów, ale również ich rodziców oraz przedsiębiorców i służb mundurowych.


W podziękowaniu za pomoc udzieloną przy fundowaniu paczek 19 grudnia w szkolnej sali specjalnie dla darczyńców dzieci wraz z  nauczycielkami Anną Szymańską, Martą Włodarską, Jolantą Tyl oraz Martą Barioni przygotowały specjalny program wigilijny. Dzieci w anielskich strojach specjalnie z tej okazji przygotowały świąteczne wierszyki i piosenki, ale również pokaz tańca w rożnych układach choreograficznych a nawet mini koncert na flecie oraz instrumentach perkusyjnych pod batutą anielskiego dyrygenta.

Osobom i firmom wspierającym akcję podziękowała  Elżbieta Bieńkowska Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3. Potem był czas na podzielenie się opłatkiem , wzajemne życzenia, wspólne kolędowanie i rozmowy.

Akcję wsparły Trans – Serwis Pani Teresy Bukowskiej, Poziomka, Komez, Zakłady Mięsne Netter, Aquapol, Piekarnia Szczepkowscy, Firma Budowlano – Drogowa Mieczyk, Firma Przewozowa Fabisiak, Państwowa Straż Pożarna, Komenda Powiatowa Policji, Pani Maria Koźlakiewicz.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x