Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie koło Głużku. Uwaga na drogach ślisko


Wczorajszy spadek temperatury spowodował, że na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Dla kierowców i pasażerów poślizg pojazdu nie zawsze kończy się tylko takimi kłopotami jak wczoraj wieczorem niedaleko miejscowości Głużek. Tam kierowca peugeota 206 wypadł z drogi i dachował. Na szczęście wszyscy jadący wyszli z tego bez szwanku.


– Zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego niedaleko miejscowości Głużek otrzymaliśmy 21 grudnia o godz. 21:18. Na miejscu zdarzenia obecny był zastęp OSP Kowalewo oraz zastęp JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego i policja. W momencie przyjazdu straży jadący pojazdem znajdowali się już poza nim. Nikt nie odniósł obrażeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x