Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dachowanie koło Głużku. Uwaga na drogach ślisko


Wczorajszy spadek temperatury spowodował, że na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Dla kierowców i pasażerów poślizg pojazdu nie zawsze kończy się tylko takimi kłopotami jak wczoraj wieczorem niedaleko miejscowości Głużek. Tam kierowca peugeota 206 wypadł z drogi i dachował. Na szczęście wszyscy jadący wyszli z tego bez szwanku.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego niedaleko miejscowości Głużek otrzymaliśmy 21 grudnia o godz. 21:18. Na miejscu zdarzenia obecny był zastęp OSP Kowalewo oraz zastęp JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego i policja. W momencie przyjazdu straży jadący pojazdem znajdowali się już poza nim. Nikt nie odniósł obrażeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz