Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dachowanie koło Głużku. Uwaga na drogach ślisko


Wczorajszy spadek temperatury spowodował, że na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Dla kierowców i pasażerów poślizg pojazdu nie zawsze kończy się tylko takimi kłopotami jak wczoraj wieczorem niedaleko miejscowości Głużek. Tam kierowca peugeota 206 wypadł z drogi i dachował. Na szczęście wszyscy jadący wyszli z tego bez szwanku.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego niedaleko miejscowości Głużek otrzymaliśmy 21 grudnia o godz. 21:18. Na miejscu zdarzenia obecny był zastęp OSP Kowalewo oraz zastęp JRG Mława, zespół ratownictwa medycznego i policja. W momencie przyjazdu straży jadący pojazdem znajdowali się już poza nim. Nikt nie odniósł obrażeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500