Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Asmet odpuścił, Technokabel z kompletem


Od remisu rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji AGG Ligi Szreńsk reprezentanci Przychodu. Ubiegłoroczni mistrzowie ligi podzielili się punktami z dotychczasowym liderem z Miączyna. Zacięty bój zakończył się remisem 2:2.

KSP Mława nabór

Obrońcy tytułu pauzowali w premierowej partii, natomiast zespół z Miączyna zaczął zmagania w imponującym stylu. Na inaugurację rozgromili Niebieską Iskrę aż 7:0. Nagroda za tak imponujący sukces mogła być jedna, pierwsza pozycja w klasyfikacji generalnej.

Drugiej z rzędu wygranej jednak nie było. Przychód okazał się znacznie mocniejszym konkurentem. Pojedynek zakończył się podziałem punktów, na czym skorzystał Technokabel. Został nowym liderem rozgrywek – Asmet Lutocin nie stanął na starcie pojedynku ze szreńską ekipą.

Niebieska Iskra zanotowała drugą z rzędu porażkę – w starciu z Torpedo Szreńsk straciła ponownie siedem goli. Natomiast w ostatnim starciu Boys Team okazał się lepszy od Czarnej Elki.

Następna kolejka zostanie rozegrana w sobotę 7 stycznia.

 II kolejka: Technokabel – Asmet 5:0 – walkower, Boys Team – Czarna Elka 3:2, Niebieska Iskra – Torpeda Szreńsk 2:7, Przychód – Miączyn 2:2, Szreńsk Team – walkower.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz