Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grądek. Z rozlewiska wydobyto topielca


Trzy zastępy straży pożarnej wydobywały  topielca ze zbiornika wodnego w miejscowości Grądek gm. Szreńsk.


– 19 grudnia o godzinie 14:13 od mławskiej policji wpłynęła prośba o pomoc w wydobyciu topielca w miejscowości Grądek. Do działań zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Szreńsk. Działania straży polegały na rozbiciu lodu na zbiorniku wodnym i wydobycie ciała za pomocą bosaka. Obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon wydobytego z wody mężczyzny. Na miejscu zdarzenia obecna była policja oraz prokurator – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x