Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie ekipy z kompletem punktów. Dublet Witki


Zawodnicy z Przasnysza odnieśli pierwszą wygraną w rozgrywkach  Kormez Mławskiej Ligi Koszykówki. Mimo braku paru podstawowych zawodników potrafili pokonać groźnych zawodników I LO. O sukcesie Kontry przesądziła kapitalna dyspozycja Piotra Witki.


Rosły zawodnik zaliczył dublet – zdobył osiemnaście punktów, dokładając jedenaście zbiórek. Co ważne, trafiał w najtrudniejszych momentach, kiedy konkurenci próbowali zbytnio się zbliżać. Nie zawiódł także Arkadiusz Stańczak, zakończył bój z 13 oczkami. Tak skutecznych graczy próżno było szukać w szeregach „ogólniaka”. Na pierwszy plan wysunęli się Radosław Chrostek, Artur Czerwiński i Adam Olczak, ale żaden nie mógł się pochwalić podwójną zdobyczą.

„Królem” polowania w czwartej kolejce okazał się Bartosz Tyszka. Zawodnik Wuja Squad ustanowił rekord ligi, zdobywając aż 27 punktów. Dzielnie wspierał go Marek Wiosek, Ekonomik poległ aż 29:76.

Wuja Squad awansował na fotel lidera, mimo że dotychczasowy przodownik MOSiR Ciechanów też może się pochwalić kompletem wygranych. Rywalizacja z WML Squad okazała się niezwykle zacięta. O sukcesie ciechanowian przeważyła dopiero ostatnia kwarta. Grający w zaledwie sześcioosobowym składzie konkurenci wyraźnie opadli z sił. Wykorzystał to głównie Jarosław Siwek, kończąc mecz z 14 punktami na koncie. Dziesięć dołożył Artur Nałęcz, natomiast w pokonanej ekipie na pierwszy plan wysunął się autor siedemnastu trafień Przemysław Łęczek.

Piąta seria odbędzie się w środę 4 stycznia. Rozpocznie się pojedynkiem Wuja Squad z Ciechanowem, a potem dojdzie do spotkań I LO z WML Squad oraz Ekonomika z Kontrą.

 IV kolejka: I LO Mława – Kontra 31:45, Wuja Squad – Ekonomik 79:26, Ciechanów – WML Squad 55:44

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x