Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Choinka Odblaskowego Patrolu


Odblaskowy Patrol z klas II a i II e ZPO Nr 2 w Mławie przeprowadził niezwykłą akcję – postanowił przypomnieć swoim kolegom i koleżankom oraz innym osobom o konieczności noszenia odblasków. W tym celu, obok tradycyjnej choinki, na korytarzu szkolnym pojawiła się szczególna choinka, udekorowana przez dzieci znaczkami odblaskowymi.

KSP Mława nabór

Oto fragment Raportu z Akcji :

„Uczniowie z Odblaskowego Patrolu z klasy IIa i IIe w okresie przedświątecznym postanowili przypomnieć swoim kolegom i koleżankom, nauczycielom oraz rodzicom o konieczności noszenia odblasków. W tym celu, obok tradycyjnej choinki, na korytarzu szkolnym została ustawiona szczególna choinka udekorowana przez dzieci znaczkami odblaskowymi. Ponadto, zamiast łańcucha, na choince umieszczono hasło: Podczas świąt też jestem bezpieczny na drodze. Uczniowie z Odblaskowego Patrolu z klas II są przekonani, że w ten sposób zwrócili uwagę i wszystkich na to, że nosimy odblaski na co dzień, a nie od święta. Wtedy dbamy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo innych.”

Brawo dla Patrolu ! Wspaniała choinka !

 źródło: asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz