Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Choinka Odblaskowego Patrolu


Odblaskowy Patrol z klas II a i II e ZPO Nr 2 w Mławie przeprowadził niezwykłą akcję – postanowił przypomnieć swoim kolegom i koleżankom oraz innym osobom o konieczności noszenia odblasków. W tym celu, obok tradycyjnej choinki, na korytarzu szkolnym pojawiła się szczególna choinka, udekorowana przez dzieci znaczkami odblaskowymi.


Oto fragment Raportu z Akcji :

„Uczniowie z Odblaskowego Patrolu z klasy IIa i IIe w okresie przedświątecznym postanowili przypomnieć swoim kolegom i koleżankom, nauczycielom oraz rodzicom o konieczności noszenia odblasków. W tym celu, obok tradycyjnej choinki, na korytarzu szkolnym została ustawiona szczególna choinka udekorowana przez dzieci znaczkami odblaskowymi. Ponadto, zamiast łańcucha, na choince umieszczono hasło: Podczas świąt też jestem bezpieczny na drodze. Uczniowie z Odblaskowego Patrolu z klas II są przekonani, że w ten sposób zwrócili uwagę i wszystkich na to, że nosimy odblaski na co dzień, a nie od święta. Wtedy dbamy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo innych.”

Brawo dla Patrolu ! Wspaniała choinka !

 źródło: asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x