Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Akcja „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”


Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radosnego oczekiwania narodzin Dzieciątka Jezus. W dniach od 14 do 16 grudnia 2016 r. wolontariusze oraz przyjaciele Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów chcąc wzbogacić podzielenie się opłatkiem z tymi, których wspierają w czasie swojej służby przeprowadzili akcję „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”.

Słoneczne ogrody Mława

Zwrócili się z prośbą do instytucji, firm, osób prywatnych o przekazanie symbolicznej ilości żywności, która wraz z życzeniami i opłatkiem trafi do domu wielu rodzin nie tylko z terenu Mławy. Akcja przerosła oczekiwania samych wolontariuszy. Darczyńców w ciągu jednego dnia zrobiło się tak wielu, że zebrano kilkaset kilogramów żywności jak cukru, mąki, herbaty, wędliny, płatków śniadaniowych, słodyczy, a także odzieży, szklanek, talerzyków, stroików choinkowych itp.

17 i 18 grudnia 2016 r. wolontariusze dostarczyli osobiście do każdej rodziny paczkę złożoną z zebranych artykułów, a także wzajemnie przełamali się opłatkiem z każdym domownikiem życząc sobie przede wszystkim zdrowia i pomyślności na cały rok.

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie pragnie podziękować wszystkim indywidualnym osobom,instytucjom, firmom, które tak entuzjastycznie wzięły udział w akcji.

źródło i foto: SHKA w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Smakosz

Zjadlbym takiego pierniczks. Mniam.