Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Akcja „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”


Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radosnego oczekiwania narodzin Dzieciątka Jezus. W dniach od 14 do 16 grudnia 2016 r. wolontariusze oraz przyjaciele Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów chcąc wzbogacić podzielenie się opłatkiem z tymi, których wspierają w czasie swojej służby przeprowadzili akcję „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”.

Słoneczne ogrody Mława

Zwrócili się z prośbą do instytucji, firm, osób prywatnych o przekazanie symbolicznej ilości żywności, która wraz z życzeniami i opłatkiem trafi do domu wielu rodzin nie tylko z terenu Mławy. Akcja przerosła oczekiwania samych wolontariuszy. Darczyńców w ciągu jednego dnia zrobiło się tak wielu, że zebrano kilkaset kilogramów żywności jak cukru, mąki, herbaty, wędliny, płatków śniadaniowych, słodyczy, a także odzieży, szklanek, talerzyków, stroików choinkowych itp.

17 i 18 grudnia 2016 r. wolontariusze dostarczyli osobiście do każdej rodziny paczkę złożoną z zebranych artykułów, a także wzajemnie przełamali się opłatkiem z każdym domownikiem życząc sobie przede wszystkim zdrowia i pomyślności na cały rok.

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie pragnie podziękować wszystkim indywidualnym osobom,instytucjom, firmom, które tak entuzjastycznie wzięły udział w akcji.

źródło i foto: SHKA w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Smakosz

Zjadlbym takiego pierniczks. Mniam.