Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Akcja „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”


Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas radosnego oczekiwania narodzin Dzieciątka Jezus. W dniach od 14 do 16 grudnia 2016 r. wolontariusze oraz przyjaciele Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów chcąc wzbogacić podzielenie się opłatkiem z tymi, których wspierają w czasie swojej służby przeprowadzili akcję „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”.

KSP Mława nabór

Zwrócili się z prośbą do instytucji, firm, osób prywatnych o przekazanie symbolicznej ilości żywności, która wraz z życzeniami i opłatkiem trafi do domu wielu rodzin nie tylko z terenu Mławy. Akcja przerosła oczekiwania samych wolontariuszy. Darczyńców w ciągu jednego dnia zrobiło się tak wielu, że zebrano kilkaset kilogramów żywności jak cukru, mąki, herbaty, wędliny, płatków śniadaniowych, słodyczy, a także odzieży, szklanek, talerzyków, stroików choinkowych itp.

17 i 18 grudnia 2016 r. wolontariusze dostarczyli osobiście do każdej rodziny paczkę złożoną z zebranych artykułów, a także wzajemnie przełamali się opłatkiem z każdym domownikiem życząc sobie przede wszystkim zdrowia i pomyślności na cały rok.

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie pragnie podziękować wszystkim indywidualnym osobom,instytucjom, firmom, które tak entuzjastycznie wzięły udział w akcji.

źródło i foto: SHKA w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Akcja „ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Smakosz
Gość

Zjadlbym takiego pierniczks. Mniam.

wpDiscuz