Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kurs profesjonalny opiekun
Logo
meblolux

Stępka pogrążył mistrza. Cztery gole gracza Marco


Fot: GW Zdjęcie: dan-bud; podpis: Pojedynek Fantazji z Netterem, Maciej Jeziorski (przy piłce) walczy z Radosławem Lipińskim

Futboliści Jokera ponieśli pierwszą porażkę w tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Pogromcą obrońców tytułu okazali się konkurenci z Marco. W nagrodę przebili się na pozycję lidera.

Pojedynek dwóch czołowych ekip ligi okazał się niezwykle emocjonujący. Mistrzowie zostali zaskoczeni, szybko stracili dwa gole. Wydawało się, że są już na „łopatkach”, ale jak przystało na jednego z faworytów rozgrywek nie odpuścili. Wyszli na prowadzenie, głównie za sprawą swojego najlepszego strzelca Zbigniewa Krystkiewicza.

Ten trafił do siatki dwa razy, ale w czwartkowy wieczór został wyraźnie zepchnięty w cień przez atakującego Marco. Krzysztof Stępka rozegrał kapitalne zawody. Trafił do siatki czterokrotnie, prowadząc swoich kolegów z drużyny do trzeciego zwycięstwa w sezonie.

Na dobre przebudzili się Oldboye. Fantazję wypunktowali z dużą łatwością, strzelając aż dziewięć goli. Hattrickiem popisał się Mariusz Walczak, dublet zaliczyli dwaj inni snajperzy Maciej Rogalski i Andrzej Karpiński.

Premierowy sukces zanotował w rozgrywkach EU LGC. W starciu dwóch debiutantów okazali się lepsi od Easy Net-u. Skromne rozmiary wygranej mógł podwyższyć Bartosza Tyszka, ale nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

Następna kolejka odbędzie się w czwartek 22 grudnia. Oto zestaw par: Sparta – Netter, Fantazja – Easy Net, Straż Pożarna – Oldboy, EU LGC – Joker, Marco – Zielone Miasto

IV kolejka (15 grudnia): Easy Net – EU LGC 3:4 (A. Oporek 2, T. Banasiak – B. Tyszka, S. Aptewicz 2, M. Kapitański), Netter – Straż Pożarna 2:1 (M. Waśniewski. M. Jeziorski – K. Bartnicki), Joker – Marco 3:4 (Z. Krystkiewicz 2, S. Grablewski – K. Stępka), Zielone Miasto – Sparta 4:2 (P. Pszczółkowski 2, W. Gabryelski 2 – D. Kaczerski, R. Nieznański), Oldboy – Fantazja 9:2 (M. Walczak 3, K. Butryn, M. Rogalski 2, J. Szmyt, A. Karpiński 2 – R. Staszkiewicz, M. Sokół)

 

Strzelcy: 12 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 7 – Krzysztof Stępka (Marco), 6 –  Jarosław Szmyt (Oldboye), 5 – Dawid Barciński (Joker)

RS

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Wielbicielka

Mamy mocne mlawskie druzyny

Wielbicielka

Chlopcy z szklana kula na boisku.

Wielbicielka

Niezle niezle. Dobry sport i dobra druzyna