Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Świąteczny nastrój w Klubie Seniora Milonga


Świąteczne spotkanie seniorów z Klubu Milonga działającego przy Miejskim Domu Kultury odbyło się w czwartek 15 grudnia.

Słoneczne ogrody Mława

Bożonarodzeniowa atmosfera, dzielenie się opłatkiem, uśmiechy i życzenia, odwiedziny Świętego Mikołaja z czekoladą dla każdego seniora – wszystkie elementy tradycyjnego spotkania wigilijnego były zachowane. Nawet potrawy przygotowane na wspólny posiłek były takie jakie zwykle przygotowujemy na Wigilię. Bożonarodzeniowy nastrój przywołały kolędy zaśpiewane przez chór „Cantare”. Życzenia seniorom składali dyrektor MDK Katarzyna Kaszuba i burmistrz Sławomir Kowalewski. Seniorzy składając w podziękowaniu za współpracę kwiaty i upominek  pamiętali też o urodzinach  pani dyrektor.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Observer

Tiaaa, wytworne przyjęcie: burmistrz, radny bezradny, pani trunkowa z MDK
Niczym gala dla seniorów.
Burmistrz oczywiście całował po rączkach…
Szyk i klasa pełnom gembom.

Seniorka

Byla i uczesticzylam.Wytworna atmosfera., duzo usmiechu, spiewu i radosci.