Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Doziny. Opel Insignia wbił się w drzewo


Opel Insignia, którym podróżowały cztery osoby wypadł z drogi i uderzył w rosnące na poboczu drogi drzewo. Do wypadku doszło 16 grudnia na trasie Mława – Szreńsk, niedaleko miejscowości Doziny gm. Szreńsk. Na skutek zderzenia podróżujące osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie między Bogurzynem a Liberadzem wpłynęło 16 grudnia o godzinie 16:22. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu okazało się, że samochód Opel Insignia uderzył w drzewo. W momencie przyjazdu straży trzy osoby opuściły pojazd o własnych siłach, jedna pozostała uwięziona w pojeździe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uwolnieniu kierowcy zakleszczonego w aucie przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Pomocy medycznej udzielały cztery zespoły ratownictwa medycznego obecne na miejscu zdarzenia. Wszystkie osoby zostały przetransportowane do szpitala w Mławie. Na miejscu obecne były dwa patrole policji, która ustala okoliczności zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
zlomek

Skąd byli Ci ludzie ?

Nom

Z Ostrołęki