Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W Lipowcu triumfuje Szajba, w Szreńsku prowadzi Miączyn


Dobiegły końca zmagania w gminnej lidze seniorów. Po raz czwarty z rzędu z głównego trofeum cieszyli się reprezentanci Szajby Niegocin. Jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem zwycięstw.

KSP Mława nabór

W ostatniej serii zmierzyli się z Niepokonanymi. Hala w Turzy Małej sprzyja zdobywaniu goli, tak było także w tej konfrontacji. Szajba wygrała aż 22:11. Głównym egzekutorem zwycięskiego zespołu okazał się Adam Juszczyk.

Zakończył ligę w glorii króla strzelców. W pięciu spotkaniach wpisał się na listę aż 47 razy. Na dalszych miejscach w tej klasyfikacji uplasowali się Cezary Nowakowski (27 bramek), Damian Klimek (21 goli) i Adrian Juszczyk (20 goli).

Zmagania w gminie Lipowiec Kościelny dobiegły końca, za to na hali w Szreńsku rozegrano premierową kolejkę. Pierwszym liderem zostali piłkarze Miączyna. Niebieską Iskrę rozgromili aż 7:0.

W sumie do rywalizacji zgłosiło się dziewięć drużyn. Na inaugurację pauzowali zawodnicy z Przychodu, którzy rozpoczną zmagania dopiero w niedzielę 18 grudnia.

Liga w Lipowcu Kościelnym

Ostatnia kolejka: Szajba Niegocin – Niepokonani 21:11, Błękit Rumoka – Wola Kęczewska 16:11, Niepokonani – Oldboy 22:11, Błękit Rumoka – Turza Wielka 10:7, Wola Kęczewska – Oldboy 19:8.

Liga w Szreńsku

I kolejka: Asmet Lutocin – Szreńsk Team 1:2, Miączyn – Niebieska iskra 7:0, Czarna Elka – Technokabel 1:3, Boys Team Szreńsk – Torpeda Szreńsk 3:2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz