Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przygarnij sympatycznego pieska


Sympatyczny szczeniak Guliwer czeka na nowy dom. Ofiaruj mu swoje serce, a z pewnością nie pozostanie dłużny.
Mieszańca znaleziono 11 grudnia przy ul. Gdyńskiej w Mławie (przy skręcie na zalew Ruda). Piesek ma ok. 7-8 tygodni i jest maści biszkoptowej. To pies towarzyski i pełen energii. Został przewieziony do Centrum Weterynaryjnego CENTAUR przy ul. Kopernika 14C w Mławie, skąd trafił do schroniska Nadzieja, pod Mławą. Tam czeka na osobę, która zapewni mu dom, a przede wszystkim gorące uczucie, które odwzajemni.
Guliwer jest odrobaczony, wysterylizowany i zaczipowany. Apelujemy, aby zgłaszały się po niego osoby, które chcą, aby piesek stał się ich towarzyszem życia, nie zaś chwilowym kaprysem czy świątecznym prezentem.
Więcej informacji w sprawie Guliwera  można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta Mława (tel. 23 654 33 82 wew. 302) lub w Centrum Weterynaryjnym CENTAUR  –  tel. 501 530 997.
źródło:UMM
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x