Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zginęła cała naczepa telewizorów LG. Straty prawie 1 mln zł


W nocy 10 grudnia z parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej zginęła pozostawiona przez prawie dwa dni  bez nadzoru cała naczepa, na której znajdowało się około 430 odbiorników telewizyjnych z firmy LG Electronics.

KSP Mława nabór

– Naczepa została pozostawiona na parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej 8 grudnia w godzinach popołudniowych. Pozostawił ją tam kierowca, który wyjechał z firmy LG. Skradziona została  w nocy 10 grudnia ok. godziny 3.30. Prokuratura podejmie śledztwo z art. 278 par. 1 w związku z art. 294 par. 1 KK – a więc kradzieży mienia wielkiej wartości. – podaje zastępca prokuratora rejonowego  Marek Łasicki.

Wartość skradzionych telewizorów wyszacowano na ok. 830 tys zł, naczepa warta była ok. 100 tys. zł.

JK

Czy z tym zdarzeniem wiąże się w jakiś sposób nocny pożar samochodów na parkingu firmy Autoservice przy ulicy Płockiej oraz kradzież ciężarówki Scania, spalonej potem w lesie pod Mławą, które to zdarzenia być może miałby odwrócić uwagę służb od kradzieży przy ulicy Polnej? Na takie pytanie na tym etapie postępowania nie znamy odpowiedzi.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Zginęła cała naczepa telewizorów LG. Straty prawie 1 mln zł"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mirek
Gość

pracownicy którzy okradają pracodawce po pracy ŻAL

Paveł
Gość

A może wystarczy przyjrzeć się majątkom osób, które nie posiadają pracy, a jeżdżą audi, bmw i mercedesami za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy? Za chwile okaże się, że zarabiają sprzedając telewizory 🙂

do złodzieja
Gość

Jak masz jeszcze te tv to kupie kilka

MławaTown
Gość

Wszelkie wątpliwości przypadku w oczywisty sposób rozwiewa fakt, że wszystko dzieje się w okresie świątecznym xD xD Zorganizowana grupa zafundowała sobie i wielu naprawdę wesołe Mikołajki 😀 Wesołych Świąt!

dark
Gość

pozostawiona na dwa dni dobre a co lg nie ma parkingu hehe dobra organizacja

wpDiscuz