Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczny koncert charytatywny dla Igi


Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy  mają zaszczyt zaprosić na koncert charytatywny „Dla Igi”, który odbędzie się w naszej placówce w dniu 16 grudnia 2016 r. o godzinie 18.00.


Przed koncertem zachęcamy do zakupu ozdób świątecznych wykonanych przez naszych uczniów i przedszkolaków przy pomocy rodziców. Cały dochód z kiermaszu i koncertu przeznaczamy na pomoc dla Igi Rudnickiej, którą od dwóch lat wspieramy w walce z ciężką chorobą. Z całego serca życzymy jej powrotu do zdrowia.    Bądźmy w tym dniu aniołami, wesprzyjmy Igę. Poczujmy radość z pomagania.

źródło: ZPO nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x