Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łomia. Odblaskowy pokaz mody


Trwa IV edycja konkursu „Odblaskowa szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”. Tym razem Odblaskowe Patrole- czyli  uczniowie szkół podstawowych, sami tworzą odblaskowe akcje, według własnych pomysłów. Ostatnia akcja Odblaskowego Patrolu z Łomi zasłużyła na słowa uznanie – uczniowie klasy V zorganizowali Odblaskowy  Pokaz Mody!


Swoje nowatorskie, twórcze działania Odblaskowe Patrole dokumentują  Raportami z Akcji, które następnie przesyłają do organizatora, czyli mławskiej policji.  Oto fragment raportu Patrolu z Łomi:

„Pokaz mody : TOP ODBLASK. Pokaz mody odbył się 13.12.2016r. w Szkole Podstawowej w Łomi. Modelami byliśmy oczywiście my- odblaskowi uczniowie, a oglądała nas cała społeczność szkolna, która zazdrościła nam pomysłowości oraz świetnej zabawy.  Staramy się pokazać wszystkim, że to od nas samych zależy, na ile będziemy widoczni na ulicach i że noszenie elementów odblaskowych jest trendy.”

Gratulujemy Patrolowi z Łomi. Zachęcamy do udziału i twórczych działań inne patrole. Do dzieła. Trzymamy kciuki.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x