Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Malarstwo bliżej widza? Wystawa w pizzerii


Kilkanaście obrazów malarzy – członków Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zawisło na ścianach pizzerii przy ulicy Reymonta. To wystawa malarska zatytułowana „ŚWIAT WOKÓŁ NAS”

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dziewiątego grudnia w pizzerii JOKER w mławskim parku miał miejsce wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Komisarzem i koordynatorem całego pleneru był Jacek Stryjewski.

Swoje prace zaprezentowali członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.Wystawiane w bądź co bądź niecodziennym miejscu prace powstały podczas pleneru malarskiego, noszącego właśnie tytuł „Świat wokół nas”. Jak widzą świat wokół nas wspomniani artyści? To trzeba przyjść i zobaczyć na własne oczy.

Jeszcze przed Sylwestrem pojawią się tu prace fotograficzki specjalizującej się w portretach – Danuty Gastołek.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500