Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Malarstwo bliżej widza? Wystawa w pizzerii


Kilkanaście obrazów malarzy – członków Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zawisło na ścianach pizzerii przy ulicy Reymonta. To wystawa malarska zatytułowana „ŚWIAT WOKÓŁ NAS”


Dziewiątego grudnia w pizzerii JOKER w mławskim parku miał miejsce wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Komisarzem i koordynatorem całego pleneru był Jacek Stryjewski.

Swoje prace zaprezentowali członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.Wystawiane w bądź co bądź niecodziennym miejscu prace powstały podczas pleneru malarskiego, noszącego właśnie tytuł „Świat wokół nas”. Jak widzą świat wokół nas wspomniani artyści? To trzeba przyjść i zobaczyć na własne oczy.

Jeszcze przed Sylwestrem pojawią się tu prace fotograficzki specjalizującej się w portretach – Danuty Gastołek.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x