Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Malarstwo bliżej widza? Wystawa w pizzerii


Kilkanaście obrazów malarzy – członków Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zawisło na ścianach pizzerii przy ulicy Reymonta. To wystawa malarska zatytułowana „ŚWIAT WOKÓŁ NAS”

KSP Mława nabór

Dziewiątego grudnia w pizzerii JOKER w mławskim parku miał miejsce wernisaż wystawy malarskiej pt „Świat wokół nas”. Komisarzem i koordynatorem całego pleneru był Jacek Stryjewski.

Swoje prace zaprezentowali członkowie Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Dorota Skrobińska, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski i Magdalena Szumkowska.Wystawiane w bądź co bądź niecodziennym miejscu prace powstały podczas pleneru malarskiego, noszącego właśnie tytuł „Świat wokół nas”. Jak widzą świat wokół nas wspomniani artyści? To trzeba przyjść i zobaczyć na własne oczy.

Jeszcze przed Sylwestrem pojawią się tu prace fotograficzki specjalizującej się w portretach – Danuty Gastołek.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz