Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Warsztaty wykonywania ozdób choinkowych w MZZ


Jak co roku

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak co roku Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej prowadzi warsztaty, na których dzieci i młodzież mogą wykonywać świąteczne ozdoby.

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza dzieci na warsztaty wykonywania ozdób choinkowych ze słomy, bibuły i opłatka. Zachęcamy z możliwości skorzystania wykonania niecodziennych bożonarodzeniowych dekoracji. Rezerwacja pod numerem telefonu 236543348.

źródło:MZZ Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500