Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty wykonywania ozdób choinkowych w MZZ


Jak co roku


Jak co roku Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej prowadzi warsztaty, na których dzieci i młodzież mogą wykonywać świąteczne ozdoby.

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza dzieci na warsztaty wykonywania ozdób choinkowych ze słomy, bibuły i opłatka. Zachęcamy z możliwości skorzystania wykonania niecodziennych bożonarodzeniowych dekoracji. Rezerwacja pod numerem telefonu 236543348.

źródło:MZZ Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x