Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Świąteczne podziękowanie za współpracę z Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym


9 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na świąteczne spotkanie młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie. To spotkanie to podziękowanie za całoroczną współpracę tej placówki z biblioteką miejską.

KSP Mława nabór

Ostatnie tegoroczne spotkanie młodzieży niepełnosprawnej z biblioteką przypadło w okresie przedświątecznym. Taki więc charakter tego spotkania został zachowany i podkreślony okolicznościową dekoracją sali i bożonarodzeniowym klimatem. Klimat ten stworzyły przede wszystkim występy artystyczne, gdzie w mini recitalu kolęd i pastorałek wystąpiła Natalia Siwiec – uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” wraz ze swoją mamą profesorką Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie.

Tak jak przystało na bibliotekę, nie obyło się bez odczytania bajki. Nie zabrakło oczywiście również wizyty Świętego Mikołaja, który wraz ze Śnieżynką wszystkim uczestnikom spotkania podarował okolicznościowe upominki. Młodzież z Ośrodka przygotowała niespodziankę i wręczyła na ręce pani dyrektor Marii Świtoń wykonane własnoręcznie prace. Potem przyszła już pora na słodki poczęstunek, którym zakończyło się wspólne świętowanie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Świąteczne podziękowanie za współpracę z Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś...
Gość

Znów biblioteka, a nie MDK
Gratulacje dla organizatorek 🙂

wpDiscuz