Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczne podziękowanie za współpracę z Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym


9 grudnia Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na świąteczne spotkanie młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie. To spotkanie to podziękowanie za całoroczną współpracę tej placówki z biblioteką miejską.


Ostatnie tegoroczne spotkanie młodzieży niepełnosprawnej z biblioteką przypadło w okresie przedświątecznym. Taki więc charakter tego spotkania został zachowany i podkreślony okolicznościową dekoracją sali i bożonarodzeniowym klimatem. Klimat ten stworzyły przede wszystkim występy artystyczne, gdzie w mini recitalu kolęd i pastorałek wystąpiła Natalia Siwiec – uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” wraz ze swoją mamą profesorką Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie.

Tak jak przystało na bibliotekę, nie obyło się bez odczytania bajki. Nie zabrakło oczywiście również wizyty Świętego Mikołaja, który wraz ze Śnieżynką wszystkim uczestnikom spotkania podarował okolicznościowe upominki. Młodzież z Ośrodka przygotowała niespodziankę i wręczyła na ręce pani dyrektor Marii Świtoń wykonane własnoręcznie prace. Potem przyszła już pora na słodki poczęstunek, którym zakończyło się wspólne świętowanie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś...
Ktoś...
4 lata temu

Znów biblioteka, a nie MDK
Gratulacje dla organizatorek 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x