Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tylko Joker nie stracił punktów. Popis braci KrystkiewiczówPrzed trzecią kolejką trzy zespoły mogły się pochwalić kompletem punktów.  Po czwartkowych meczach ta liczba zmalała do jednego. Trzecie zwycięstwo z rzędu odnotowali tylko reprezentanci Jokera.

Premierowe straty w sezonie ponieśli zawodnicy Nettera i Marco. Pierwsi długo prowadzili z Fantazją,  po tym jak celnym strzałem popisał się Bartosz Wiśniewski. Rywale odpowiedzieli skutecznie dwie minuty przed końcem – Artur Wałowski przymierzył precyzyjnie z dystansu.

Marco przegrał ze Spartą, ale na początku drugiej połowy objął nawet prowadzenie. Jednak nie zdołał dowieźć skromnej przewagi do końca. Dawid Tadrzak skapitulował po uderzeniu Daniela Kaczerskiego. Dla Sparty to pierwsza punktowa zdobycz w bieżących rozgrywkach.

W poprzedniej odsłonie ligi Tomasz Maciejewski reprezentował barwy Zielonego Miasta. Teraz zasilił Straż Pożarną, w szeregach której okazał się bohaterem rywalizacji ze swoją dawną ekipą.  Wpisał się na listę strzelców dwukrotnie, konkurenci odpowiedzieli tylko raz, za sprawą Michała Smolińskiego.

W pozostałych spotkaniach przewaga jednej z ekip nie podlegała żadnej dyskusji. Oldboye nie dali żadnych EU LGC Mława, natomiast Joker wprost rozstrzelał Easy Net. Cieszył się aż z czternastu trafień, z czego dziewięć zapisali na swoje konto bracia Zbigniew i Jarosław Krystkiewiczowie.

Do czwartej kolejki dojdzie w czwartek 15 grudnia. Oto zestaw par: Easy Net – EU LGC, Netter – Straż Pożarna, Joker – Marco, Zielone Miasto – Sparta i Oldboy – Fantazja.

 III kolejka: Fantazja – Netter 1:1 (A. Wałowski – B. Wiśniewski), Sparta – Marco 2:2 (R. Nieznański, D. Kaczerski – K. Stępka, K. Gorzechowski), Straż Pożarna – Zielone Miasto 2:1 (T. Maciejewski 2 – M. Smoliński),  EU LGC – Oldboy 0:5 (M. Walczak, J. Szmyt 2, K. Butryn, M. Rogalski), Easy Net – Joker 3:14 (A. Niewczas 3 – Z. Krystkiewicz 5,. J. Krystkiewicz 4, D. Barciński 2, M. Kacprzak, J. Rykowski, S. Grablewski)

 

Klasyfikacja strzelców: 10 – Zbigniew Krystkiewicz (Joker), 5 – Dawid Barciński (Joker), Jarosław Szmyt (Oldboye), 4 – Tomasz Maciejewski (Straż Pożarna), Jarosław Krystkiewicz (Joker)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x