Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Stypendia dla dwójki naszych gimnazjalistów


Oskar Karwiński i Gabriela Goschorska to uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium w ramach programu „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, adresowanego do uzdolnionych gimnazjalistów w regionie ciechanowsko – mławskim.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W czwartek, 24 listopada 2016r., w siedzibie firmy Cedrob S.A. w Ujazdówku k/ Ciechanowa odbył się II etap konkursu przeprowadzonego w ramach programu stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” połączonego z wręczeniem nagród. Program stypendialny skierowany był do uzdolnionej młodzieży ze szkół gimnazjalnych z Mławy i Ciechanowa. Kandydaci składali formalne wnioski w których opisywali swoje zainteresowania, pasje, przedstawiali sukcesy i zdobyte nagrody. W finale zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej, a następnie przedstawienie jej przed komisją konkursową wraz z opisem rozwoju swoich zainteresowań.

Nasze gimnazjum reprezentowało sześcioro uczniów w kategoriach: sport – Gabriela Goschorska z klasy I e, nauki humanistyczne – Oskar Karwiński z klasy II d, nauki przyrodnicze – Daniel Jędrzejewski z klasy I b, nauki ścisłe – Julia Szczechowicz z klasy I e i Maciej Szpakut z klasy I b oraz kultura – Natalia Pośpiech z klasy I e.

Stypendium otrzymali: Oskar Karwiński z klasy II d, który wykazał się ogromną wiedzą historyczną i kompetencjami z języka angielskiego oraz Gabriela Goschorska z klasy Ie, która pochwaliła się sukcesami sportowymi.

Oboje stypendyści przez 12 miesięcy, w czasie roku szkolnego 2016/2017 i w czasie wakacji, będą otrzymywać  stypendium edukacyjne o łącznej wysokości 3 600 PLN.

źródło: Gimnazjum nr 2

oprac. JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
LLL

BRAWOP OSKAR JESTES MMOJIM IDOLEEM!11!!!!!