Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stypendia dla dwójki naszych gimnazjalistów


Oskar Karwiński i Gabriela Goschorska to uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie, którzy w tym roku szkolnym otrzymali stypendium w ramach programu „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, adresowanego do uzdolnionych gimnazjalistów w regionie ciechanowsko – mławskim.


W czwartek, 24 listopada 2016r., w siedzibie firmy Cedrob S.A. w Ujazdówku k/ Ciechanowa odbył się II etap konkursu przeprowadzonego w ramach programu stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież” połączonego z wręczeniem nagród. Program stypendialny skierowany był do uzdolnionej młodzieży ze szkół gimnazjalnych z Mławy i Ciechanowa. Kandydaci składali formalne wnioski w których opisywali swoje zainteresowania, pasje, przedstawiali sukcesy i zdobyte nagrody. W finale zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej, a następnie przedstawienie jej przed komisją konkursową wraz z opisem rozwoju swoich zainteresowań.

Nasze gimnazjum reprezentowało sześcioro uczniów w kategoriach: sport – Gabriela Goschorska z klasy I e, nauki humanistyczne – Oskar Karwiński z klasy II d, nauki przyrodnicze – Daniel Jędrzejewski z klasy I b, nauki ścisłe – Julia Szczechowicz z klasy I e i Maciej Szpakut z klasy I b oraz kultura – Natalia Pośpiech z klasy I e.

Stypendium otrzymali: Oskar Karwiński z klasy II d, który wykazał się ogromną wiedzą historyczną i kompetencjami z języka angielskiego oraz Gabriela Goschorska z klasy Ie, która pochwaliła się sukcesami sportowymi.

Oboje stypendyści przez 12 miesięcy, w czasie roku szkolnego 2016/2017 i w czasie wakacji, będą otrzymywać  stypendium edukacyjne o łącznej wysokości 3 600 PLN.

źródło: Gimnazjum nr 2

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
LLL
LLL
6 lata temu

BRAWOP OSKAR JESTES MMOJIM IDOLEEM!11!!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x