Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Spłonęło koło naczepy ciężarówki


– Zgłoszenie o pożarze koła samochodu ciężarowego – cysterny na Drodze Krajowej nr 7 w okolicy Kuklina otrzymaliśmy 12 grudnia o godzinie 7:10.


Do działań ratowniczo-gaśniczych zadysponowany został zastęp JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Na miejscu okazało się, że jedno z kół tylnej osi naczepy odpadło od pojazdu i zapaliło się. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru prądem wody. Osób poszkodowanych w tym zdarzeniu nie było. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
jarek
Gość
jarek

Ale urwał !!!