Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

Ukradziony ciągnik siodłowy spłonął w lesie


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kradzieży i spalenia ciągnika siodłowego przez nieznanego  sprawcę. Ciągnik został skradziony z parkingu jednej z mławskich hurtowni.Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 grudnia  na ul. Napoleońskiej w Mławie. Złodziej włamał się na teren  parkingu hurtowni i ukradł stojący tam ciągnik siodłowy marki Scania. Następnie wjechał ciągnikiem na leśną drogę w pobliżu ul. Studzieniec w Mławie i podpalił pojazd. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Jarząbek
Gość
Jarząbek

Su…kot, pewnie do domu chciał podjechać, bo za daleko miał, ale czemu spalił – n o, nienormalny