Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Stupsk. Kolejne spotkanie w projekcie „Świadoma i bezpieczna”


To trzecie zajęcia dla pań uczestniczących w projekcie „Świadoma i bezpieczna”. Tym razem były to warsztaty profilaktyczne, poświęcone tematyce obrony koniecznej, cyberprzestępczości i innym tematom powiązanym.

Słoneczne ogrody Mława

Zajęcia poprowadził mł.asp. Krzysztof Szymański, który w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówił zagadnienia. Integralną częścią zajęć jest panel dyskusyjny, gdzie uczestniczki mogą zadawać pytania i prowadzić dyskusję.

Dziękujemy p. Krzysztofowi za przeprowadzenie warsztatów i przypominam o możliwości oddania głosu na naszego DZIELNICOWEGO w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego w powiecie mławskim : https://www.facebook.com/policjamlawa/posts/806501482822856
A wszystkie panie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się już za tydzień – 15 grudnia. Tym razem spotkamy się z instruktorem Arturem Możdżonkiem i będziemy szlifować kolejne elementy samoobrony.

źródło:UG Stupsk

oprac. JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500