Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Stupsk. Kolejne spotkanie w projekcie „Świadoma i bezpieczna”


To trzecie zajęcia dla pań uczestniczących w projekcie „Świadoma i bezpieczna”. Tym razem były to warsztaty profilaktyczne, poświęcone tematyce obrony koniecznej, cyberprzestępczości i innym tematom powiązanym.

KSP Mława nabór

Zajęcia poprowadził mł.asp. Krzysztof Szymański, który w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówił zagadnienia. Integralną częścią zajęć jest panel dyskusyjny, gdzie uczestniczki mogą zadawać pytania i prowadzić dyskusję.

Dziękujemy p. Krzysztofowi za przeprowadzenie warsztatów i przypominam o możliwości oddania głosu na naszego DZIELNICOWEGO w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego w powiecie mławskim : https://www.facebook.com/policjamlawa/posts/806501482822856
A wszystkie panie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się już za tydzień – 15 grudnia. Tym razem spotkamy się z instruktorem Arturem Możdżonkiem i będziemy szlifować kolejne elementy samoobrony.

źródło:UG Stupsk

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz