Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mistrz znowu przegrał, De Luxe na czele


Słoneczne ogrody Mława

Siatkarze De Luxe Team nie zwalniają tempa w rozgrywkach Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Odnieśli już trzy zwycięstwa z rzędu. Tym razem odprawili z kwitkiem obrońców tytułu z żuromińskiego Dre-Maru.

Mistrz spisuje się słabo na starcie nowych rozgrywek. W swoim pierwszym meczu musiał uznać wyższość konkurentów z Trójki, a teraz przydarzyła mu się kolejna wpadka.

Rywalizacja z liderem zaczęła się obiecująco dla żurominian, w pierwszej partii triumfowali 25:20. Jednak na tym skończyła się przewaga Dre-Maru. W trzech kolejnych odsłonach konkurenci okazali się skuteczniejsi. Sięgnęli po komplet punktów, dzięki czemu zostali samodzielnym przodownikiem zmagań (Trójka pauzowała).

Z pierwszej wygranej w sezonie cieszyli się reprezentanci Technokabla. Swoją wyższość nad debiutantami z Kozłowa wykazali dopiero w tie-breaku. Trzecią porażkę z rzędu zanotował Transmik. Tym razem podopieczni Zbigniewa Markiewicza ulegli przeciwnikom z TS Relaks.

Czwarta seria została zaplanowana na środę 21 grudnia. Wolne będzie miał Transmik, natomiast w pozostałych meczach Trójka zmierzy się z De Luxe Team, Dre Mar z Kurierem Ekspresem Kozłowo, a Technokabel z TS Relaks.

 III kolejka (7 grudnia): TS Relaks – Transmik 3:0 (20, 16, 24), Kozłowo – Technokabel 2:3 (-24, 16, -13, 22, -7), De Luxe – Dre Mar 3:1 (-20, 19, 21, 23), Trójka – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500